Kullanım

HİZMET KOŞUL VE ŞARTLARI

İşbu “Hizmet Koşul ve Şartları” Markamufettisi.com web sitesine erişim sağlamanız, Markamufettisi.com  web sitesini, ilgili yazılımları, interaktif özellikleri ve Markamufettisi.com olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmanız için öngörülen kuralları düzenleyen sizin ve Markamufettisi.com (kısaca “Marka Müfettişi”) arasındaki sözleşmedir. Markamufettisi.com com’a üye olduğunuz, Markamufettisi.com  web sitesini ziyaret ettiğiniz veya herhangi bir şekilde Markamufettisi.com hizmetlerinden yararlanmak için talepte bulunduğunuz zaman aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallar Markamufettisi.com tarafından önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Değişiklikleri takip etmek ve yeni şartlara uymak sorumluluğu size aittir.

 1. Bu “Hizmet Koşul ve Şartları”nda yer alan herhangi bir kural sizin için kabul edilir değilse, lütfen Markamufettisi.com hizmetlerini kullanmayınız. Web sitemizi ve sunduğumuz hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, işbu Hizmet Koşul ve Şartları’nı ve yapılacak değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Her halükarda, Markamufettisi.com’a üye olmanız durumunda işbu Hizmet Koşul ve Şartları’nın aramızdaki ilişkiyi düzenleyeceğini kabul etmektesiniz.
 2. Markamufettisi.com’a üye olmak için 16 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. 16 yaşından küçükler Markamufettisi.com’a üye olamaz. Ancak, Markamufettisi.com | Store gibi, üyelere sunulan satın alma hakkını kullanabilmeniz ve mesafeli satış işlemini gerçekletirebilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.
 3. Üye olabilmek için Markamufettisi.com  tarafından istenilen bilgileri online olarak eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Üye olmak için Facebook, Twitter vb. üçüncü kişi hizmetlerini kullanmanız durumunda, söz konusu üçüncü kişi hizmet kurallarının izin verdiği ölçüde söz konusu üçüncü kişi hizmet platformuna vermiş olduğunuz bilgilere ve içeriklere erişmek ve kullanmak ve kaydetmek için tarafımıza açık izninizi vermiş olursunuz. Lütfen Markamufettisi.com ana sayfasının alt kısmındaki Gizlilik Politikası sekmesine tıklayarak veya www.markamufettisi.com /gizlilik adresini ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni’ni okuyup, bu ve diğer gizlilik hususları ve çerez kullanımları hakkında bilgi edininiz.
 4. Markamufettisi.com sitesinde sadece 1 (bir) adet üyelik profili oluşturabilirsiniz. Birden fazla e-mail ile farklı kişilermiş gibi hizmet talep ettiğinizin tespit edilmesi durumunda, Markamufettisi.com tarafından siteye girişiniz yasaklanır ve üyeliğiniz iptal edilir.
 5. Markamufettisi.com internet sitesine üye olurken verdiğiniz kişisel ve diğer bilgilerin kanunlar ve ilgili mevzuat önünde doğru olduğunu kabul ve taahhüt edersiniz. Gerçeğe aykırı bilgiler kullanılarak üyelik oluşturulması durumunda tüm yasal sorumluluk tarafınıza aittir. Marka Müfettişi  bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Başkalarına ait ve/veya gerçeğe aykırı bilgiler kullanarak üyelik oluşturmanız durumunda, söz konusu üyelik Markamufettisi.com  tarafından hiçbir bildirim yapılmadan derhal iptal edilebilecek, Markamufettisi.com  sitesine ve hizmetlerine erişiminiz süresiz olarak kısıtlanabilecektir. Başkalarına ait ve/veya gerçeğe aykırı bilgiler kullanılarak Markamufettisi.com ve/veya Marka Müfettişi’ne ait diğer web siteleri ve/veya online platform ve/veya sosyal medya sayfaları ve gruplarına üye olmanız ve/veya söz konusu kanallar aracılığıyla Marka Müfettişi  hizmetlerine erişim sağlamanız sebebiyle, Marka Müfettişi’nin uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı aynen ve derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt edersiniz.
 6. Marka Müfettişi tarafından sunulan hizmetlerden sadece kendi şahsınız adına yararlanmayı, söz konusu hizmetleri ticari olmayan amaçlarla ve işbu Hizmet Şart ve Koşulları ile tarafımızca belirlenen hizmete özgü kurallar ve kullanım koşulları uyarınca kullanmayı kabul edersiniz.
 7. Markamufettisi.com’a üye olmanız, sunduğumuz hizmetlerden yararlanma hakkını garanti etmez. Marka Müfettişi  olarak, tarafımızdan işletilen web siteleri, online platformlar, sosyal medya hesapları vb. ile sunduğumuz hizmetlere erişiminizi herhangi bir nedenle hiçbir sorumluluk altına girmeden askıya alma veya reddetme hakkını saklı tutmaktayız.
 8. Erişim sağladığınız her içerik için  Forumlar ve anketlerde  marka ve ürün hakkındaki dürüst ve gerçek düşüncelerinizle doldurmanız Markamufettisi.com hizmetinin işlevselliği ve üyelerimize Hizmet  sunmaya devam edebilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla, söz konusu geribildirimi yapmamanız durumunda, başka erişim sağlama  hakkınızın kısıtlanacağını, üyeliğinizin askıya alınabileceği veya iptal edilebileceğini kabul edersiniz.
 9. Markamufettisi.com ismi ve logosu, markalarıdır. İzinsiz kullanımda hukuki yol açıktır. Markamufettisi.com’un her türlü görsel, yazılı ve benzer içeriği “Derleme Eserler Telif Hakları” kapsamında olup, bu içeriklerden izin alınmadan yararlanılamaz. Kısmen ya da tamamen kopyalama, ilan ve/veya yeniden düzenleme yapılamaz. Her türlü hakkı Markamufettisi.com sahibi konumundaki Markamufettisi.com.’a aittir.
 10. Markamufettisi.com internet sitesi, ticari ismi, logosu vb. hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri mülkiyet haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. Ayrıca, başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunmanız yasaktır. Bu madde aykırı davranışlardan dolayı oluşabilecek her türlü yasal sorumluluk, zarar ve ziyan size aittir. Markamufettisi.com’un bu konunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 11. Markamufettisi.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir, düşünce ve yorumlar, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Markamufettisi.com’la hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur.
 12. Markamufettisi.com, üyelerinin paylaştığı bilgiler ve yorumlar dahilinde istatistiksel raporlar oluşturma ve ilgili markalara raporlama, reklam/pazarlama alanında kullanma hakkına sahiptir. Markamufettisi.com sitesini kullanarak veya siteye üye olarak Markamufettisi.com’un bilgilerinizi bu şekilde kullanmasını açıkça onaylamaktasınız. Ayrıca, sağlamış olduğunuz geribildirim, öneri ve fikirlerin Markamufettisi.com ve mevcut ve müstakbel iş ortakları  tarafından diledikleri şekilde kullanabileceklerini kabul edersiniz.
 13. Markamufettisi.com web sitesinin uygun yerlerinde istediği her türlü reklamı yayınlama hakkına sahiptir. Ancak, Markamufettisi.com, yayınlamış ya da yayınlıyor olduğu marka reklamlarının doğruluğunu, gerçekliğini, geçerliliğini, güvenilirliğini garanti etmez ve yayınlanan reklamlardan dolayı oluşabilecek herhangi bir zarar konusunda sorumluluk kabul etmez.
 14. Markamufettisi.com’da paylaşılan ürün yorumlarından yapılmış olan alıntılarda, her türlü hak sahibi Markamufettisi.com ve Marka Müfettişi  yönetimidir. 
 15. Bize sağlamış olduğunuz verilerin yetkisiz kişilerce elde edilmesi ve bu verilere zarar verilmesi ihtimaline karşı önlemler almaktayız. Markamufettisi.com, kişisel verilerin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı ancak kusuru oranında sorumludur.
 16. Markamufettisi.com üzerindeki internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmektesiniz. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen size aittir.
 17. Markamufettisi.com üçüncü şahıslar tarafından tutulan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, bu içerikler üzerinde Markamufettisi.com’un herhangi bir kontrolü olmadığından, bu bağlantıların içeriği ve diğer özellikleri konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu bağlantıların ve bağlantılara ilişkin hizmet ve ürünlerin kullanılması hususunda sorumluluk yalnız size aittir.
 18. Markamufettisi.com tarafından size verilmiş şifreyi kullanma hakkı sadece size aittir. Şifrenizi başka kişi ya da kuruluşlara vermeniz yasaktır. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Markamufettisi.com’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Markamufettisi.com’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır. Sizden izinsiz şifrenizin ya da hesabınızın kullanıldığını tespit ettiğinizde bu durumu derhal bildirmelisiniz.
 19. Markamufettisi.com tarafından internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Markamufettisi.com sitesini kullanmakla bu bilgilerin toplanmasına izin ve onay vermektesiniz.
 20. Markamufettisi.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dahilinde tedbirler alınmaktadır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmeniz ve gerekli korunmayı sağlamanız gerekmektedir. Bu bağlamda Markamufettisi.com web sitesine erişim sağlamanız sebebiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinizde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.
 21. Markamufettisi.com sitesine ve sunulan hizmetlere ulaşımınızla beraber, Markamufettisi.com üzerinde kayıtlı e-mail adreslerinize bilgilendirme e-mailleri, bilgilendirme mailleri  gönderme iznini Markamufettisi.com vermiş olduğunuzu, işbu Hizmet Koşul ve Şartlarını onaylamanızla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresinize ve bilgilendirme mesajlarını gönderilmesini kabul etmiş sayılmaktasınız.
 22. İşbu Hizmet Koşul ve Şartlarına aykırı davranış ve eylemleriniz ile bunların sonuçlarından sadece siz sorumlu olursunuz.
 23. İşbu sözleşme bizim veya sizin tarafınızdan feshedilmedikçe yürürlükte kalacaktır. Markamufettisi.com, web sitesine ve sunduğu hizmetlere erişim hakkınız da dahil olmak üzere üyeliğinizi önceden haber vermeden dilediği zaman ve hiçbir gerekçe sunmadan askıya alma ve/veya iptal etme hakkına sahiptir. Siz de dilediğiniz zaman “Kişisel Bilgilerim” bölümündeki Üyeliğimi iptal et sekmesini kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizin iptal edilmesi ve/veya işbu sözleşmenin herhangi bir nedenle feshedilmesi durumunda, Markamufettisi.com’u ve sunulan hizmetleri kullanmayı derhal bırakmalısınız.

 Tüm hakları saklıdır. © 2020