Nedir

YENİ

Sen de bizim gibi yeni ürünler keşfetmeyi ve satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumayı  sever misin? 

Bir Ürünü Alırken , genelde herkes aynı kaygıları taşır. “Satın almak istediğim bu ürünü kullananlar memnun mu?, Bu ürün vadettiklerini gerçekten karşılıyor mu?, Satın aldıktan sonra pişman olurmuyum?” gibi sorular aklımıza takılıp durdu. Bu sorulara cevap bulmak için  Binlerce Marka iletişime geçip  ile aylarca dijital mecralarda sözlük , Forum , Alış veriş sitelerini inceledik Kullanıcı yorumlarını inceledik

Satın alma öncesi kararlarına yol göstermesi için için Markamufettisi.com’u kurduk .! .

Tüketicilere  referans olmayı hedeflediğimiz bu sitedeki en büyük amacımız, satın alacağınız ürünü Satın alma öncesi kullananların deneyimlerini öğrenmeniz, yaşanan olumlu veya olumsuz deneyimleri  onlarca site gezmeden, vakit harcamadan tek bir yerden rahatlıkla öğrenebilmenizdir.

Her gün  Onlarca ürün ve katalog inceliyor , markalara ait iletişim ve dağıtım kanallarının   takibini sağlıyor , Marka Müfettişi deneyim ve  yorumlama sürecinin sonrasında sitemizde paylaşarak sizlerin yorumlarına  sunuyoruz sonrasında , yorumlarınıza  açarak marka ve ürünlere dair  yazılan hiç bir yorumu atlamadan okuyabilmenizi sağlıyoruz.

Farklı sektörel  ve segmentlere  ait  marka , ürün ,hizmetleri yayın aşamasına   hazırlarken ; Telif ihlali doğmaması ve yanıltıcı içerik üretmemek ,adına Marka Ve şirketlerle  Geleneksel ve elektronik iletişim kanalları aracılıyla iletişim sağlayıp logo ürün fotoğraflarının kullanımına  dair  izinleri , Numune taleplerimizi iletiyoruz sonrasına ürün veya hizmetin  teknik özellikleri (taktim şekli ) markamufettisi.com  yorum & eleştirisi  marka değerlendirme tablosunu oluşturuyoruz

Yorumları okumak haricinde, sizde kullandığınız ürünler için deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Memnuniyet veya şikayetlerinizi ilgili ürün sayfasında yorum olarak yazıp başkalarına fikir verebilir ve karar vermesinde yardımcı olabilirsiniz.

Bunların yanı Sıra  düzenlemiş olduğumuz Anketlere  katılacağın  anket sonuçlarına göre Yeni marka ve ürünleri Yorumluyoruz

Marka ve Ürün Kullanıcı deneyimleri  büyük ilgi görüyor, Marka Müfettişi’nde  Yorumlayacağın içerikler ve fikirler  ürünler ile ilgili fikrini ve yorumlarını duymak için sabırsızlanıyoruz

KURUMSAL YAPI

Marka Müfettişi  sosyal etki odaklı, elde ettiği geliri dağıtmayan, kâr amacı gütmeyen bir sosyal girişimdir. Türkiye’de sosyal girişimler için uygun bir kurumsal altyapı bulunmadığı için çalışmalar birden fazla dijital  yapının çatısı altında sürdürülmektedir patreondtan elde edilen gelir, Marka Müfettişi’nin toplam gelirlerinin yaklaşık yüzde 70’ini oluşturuyor. 

.

Marka ve firmalar  ile  İŞBİRLİĞİMİZ

Marka Müfettişi  Mart  2020’de Kayıt , Yazılım ve tasarım  süreçlerini tamamlayarak Türkiye’deki Kullanıcı deneyim ve Kullanıcı Yorumu organizasyonu oldu.

Markalarla  işbirliği kapsamında Marka Müfettişi  , sitesinde yayınladığı İçeriklerinde   kullanılan Marka ve Firmalara ait Logo .ürün fotoğrafı, Yeni ürün , ürün Özelikleri , numune ,numune ürün , İletişim Bilgileri vb  materyallerin kullanımına dair izinleri Konularında işbirliğinde bulunmaktadır. 

İtiraz hakkı 

Marka Müfettişi  bir içeriği Hazırladıktan  sonra,başta kendi internet sitesi ve güncelm sosyal medya hesaplarında paylaşıyor Ancak hatalı  içeriği paylaşılmışsa , Editör ve Eleştirmenler hatalarını düzeltme hakkına sahipler.  Marka Müfettişi , sağlıklı bir bilgi ekosisteminin oluşması için bu hakkı önemsiyor. Çünkü her iki kurum da ifade özgürlüğünü önceliklendiriyor; hatalı da olsa bir içeriğin silinmesindense, yanlışı düzeltilerek varlığını devam ettirmesini destekliyor. 

İyanlışlanan içerikleriyle ilgili Facebook’tan bildirim aldıklarında, içerikteki yanlış bilgiyi değiştirdikleri takdirde bizimle itiraz@markamufettisi.com  adresinden iletişime geçmeleri yeterli. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, Yazılım  sistemi üzerinde yanlış olarak işaretlediğimiz ilgili içeriğin değerlendirmesini değiştiriyoruz.

Eğer içeriğinizin yanlış olmadığını düşünüyor ve analize itiraz ediyorsanız, içeriğinizin doğruluğunu kanıtlayacak en az iki delille aynı e-postaya başvurmanız gerekiyor. Bu durumda içerik yeniden gözden geçiriliyor ve analizde bir hata yapıldıysa Marka Müfettişi   kullanıcılarından özür diliyor; Hatalı olarak bildirilen  ilgili içeriğin değerlendirmesini değiştiriyor.    

.

FİNANSAL KAYNAKLAR

Bu kısım en son 20 Mart  2020 tarihinde güncellenmiştir.

Marka Müfettişi  yayınını devam ettirebilmek, insan kaynağını geliştirmek ve hizmet alımlarını sürdürebilmek için sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve özel girişimlerin başvuruları için açılan Avrupa Birliği fonlarından, bireysel desteklerden, ayni yardımlardan desteklenmekte, marka ve Firmalardan Ürün deneyimi ve yorumlanması talepleri doğrultusunda kurduğu iş birlikleriyle gelir elde etmektedir.

Kâr amacı gütmeyen bir sosyal girişim olarak Marka Müfettişi  bütçesini organizasyonun büyümesine ve sosyal etkinin derinleştirilmesine harcamaktadır..